• PO - PA 07:00 - 15:30 | DISPEČINK: nonstop
  • MILÍN 416, 262 31 MILÍN, OKRES PŘÍBRAM
  • 602 456 520

POJÍZDNÉ LEŠENÍ

Jsme půjčovna pojízdného hliníkového lešení německé značky Layher. Pojízdná hliníková lešení nejvyšší kvality půjčujeme již 15 let a díky tomu máme v této oblasti veliké zkušenosti. Pro lešení si můžete přijet přímo do naší půjčovny lešení, případně vám ho dovezeme až na místo.

Pojízdná lešení můžete využít tam, kde je vyžadována vysoká pracovní výška a snadná přemístitelnost. Mezi hlavní přednosti tohoto typu lešení patří nízká hmotnost a také rychlé a jednoduché sestavení i rozebrání lešení.

Námi nabízené typy hliníkových pojízdných lešení jsou určeny hlavně tam, kde nemůžete postavit standardní prostorové lešení a nelze využít pracovní plošinu. Máme desítky různých sestav až do maximální výšky 13,6 m.

Kvalitu a jistotu při práci na našem lešení stvrzují homologace výzkumným ústavem bezpečnosti práce v Praze a samozřejmě splňují nejvyšší nároky na kvalitu dle TÜV a ČSN EN 1004.

Pojízdné lešení

Často se nás ptáte:

Postavíte nám lešení?

– ne, k lešení dostanete návod a ve dvou lidech postavíte sami

Druh a značka lešení?

– pojízdné hliníkové lešení od německého výrobce Layher

Můžeme lešení používat i při práci na schodech?

– lešení můžete využít i na schodech a tam, kde je větší výškové převýšení

Fixace koleček?

– každé kolečko má svou brzdu a zajišťuje stabilitu

Výšková nastavitelnost koleček?

– kolečka disponují závitnicí, kde se nechá štelovat výškový rozdíl až o 30 cm, případně disponujeme stojkami, kde je závitnice až 50 cm

Máte dotaz? Zavolejte nám ještě dnes!
602 456 520